KOMFORT, DESIGN, JAKOŚĆ ORAZ NIEPOWTARZALNOŚĆ

Four Dukes

Przestrzeń wyposażona w piękno - z czterech perspektyw.

Four Dukes

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

4Dukes-logo

Jesteśmy Four Dukes, międzynarodową marką stworzoną przez 4 bliskich przyjaciół zafascynowanych dobrym wzornictwem i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Tworzymy hybrydy stołów i huśtawek – wyjątkowe zestawy ogrodowe, które skupiają uwagę użytkowników restauracji, kawiarni, hoteli, biur, ogrodów, a także wielu innych przestrzeni zewnętrznych i wewnętrznych.Nasze rozwiązania sprawiają, że każde miejsce wypełnia pozytywna atmosfera, a ludzie czują się w nich swobodnie i komfortowo.

Dbamy o najmniejsze detale. Wiemy, że jakość naszych produktów spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasz doświadczony zespół utalentowanych projektantów, inżynierów oraz technologów pasjonuje się metaloplastyką i profesjonalnie odpowiada na zróżnicowane potrzeby. Hybrydy stołów i huśtawek wytwarzamy w Polsce i mamy pełną kontrolę nad całym procesem. Four Dukes jest częścią Stameco i w pełni korzysta z jego know-how oraz potencjału biznesowo-produkcyjnego. Nasze produkty sprzedajemy na wielu europejskich rynkach. Można je obejrzeć w holenderskim showroomie marki, a także w salonach rozwijającej się sieci dystrybucji.

Relacje i wzajemne zrozumienie są dla nas bardzo ważne, dlatego nie podchodzimy do klienta szablonowo. Najpierw rozmawiamy i dogłębnie poznajemy jego potrzeby, a następnie doradzamy i tworzymy rozwiązanie szyte na miarę oraz możliwości.

Twój projekt jest dla nas ważny. Otrzymasz od nas produkt i usługę w jakości premium w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do współpracy.