Strefa HoReCa

FOUR DUKES

Oferujemy idealne rozwiązania dla restauracji i hoteli

Zapewniamy innowacyjne rozwiązania dla branży HoReCa, które nie tylko nadają ogródkom  oraz wnętrzom niepowtarzalny charakter, ale również spełniają najwyższe standardy funkcjonalności i wytrzymałości. Dzięki naszym produktom można zapewnić niezapomniane oraz niespotykane dotąd doświadczenia w Twojej restauracji czy też hotelu.

restaurant_4_dukes
DOTACJE_NAWET_DO_540_TYS
2024

Dotacje dla branży gastronomicznej​

Dzięki wsparciu sektora HoReCa i możliwości uzyskania nawet do 540 tysięcy złotych, hotele jak i restauracje mogą między innymi zakupić potrzebny sprzęt, czy też rozbudować swoje lokale. Inwestycje te mogą obejmować zorganizowanie ogródka gastronomicznego czy budowę tarasu, Four Dukes natomiast może zapewnić ich nietuzinkowe wyposażenie. Środki z dofinansowania, mogą zostać przeznaczone na zakup naszych produktów co pozwoli podnieść atrakcyjność restauracji bądź hotelu i przyciągnąć uwagę Klientów. 

Złóż wniosek i uzyskaj nawet do 90% dofinansowania z Krajowego Planu Odbudowy. Zainteresowani mogą udać się po pomoc w napisaniu wniosku do dedykowanych firm konsultingowych, które będą wsparciem w drodze do otrzymania dotacji. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji dotyczących dotacji.

Dlaczego produkty Four Dukes?

1

Certyfikat bezpieczeństwa

2

24 miesiące gwarancji

3

Zabezpieczenie antykorozyjne

4

Najwyższej jakości materiały oraz jakość wykonania

5

Premium w atrakcyjnej cenie

6

Zapewniona funkcjonalność oraz wygoda

7

Zwiększenie atrakcyjności lokalu

8

Wsparcie techniczne

Wyróżnij swój obiekt

Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami przyniesie Ci wiele korzyści. Nasze zestawy hybrydowe to nie tylko produkty wysokiej jakości, to również wsparcie w kreowaniu unikalnej atmosfery w Twoim lokalu. Razem możemy osiągnąć sukces.

4_Dukes_Lobby_Front_Final

Wybierz nasze zestawy i podkreśl wyjątkowy charakter Twojego lokalu! Zestawy Four Dukes świetnie sprawdzą się nie tylko przy dużym hotelu czy restauracji urządzonej w stylu loft, ale również małej, przytulnej kawiarence, gdzie każdy może przysiąść na chwilę z kubkiem smacznej kawy.